ÚstínadLabemDnes.cz
ÚstínadLabemDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Příběh: Jak námi výrobci kosmetiky manipulují, abychom používali levné chemikálie

10. 5. 2019 | Jak o sebe pečujeme? Jak dbáme o své zdraví? Svět je součástí systému, který ničí přírodu, ale také lidstvo. Můžeme však nahlédnout pod pokličku toho všeho, nahlédnout na kosmetický průmysl z jiné perspektivy - můžeme tak vidět spoustu věcí, do kterých můžeme zasáhnout a změnit tak jejich chod. (Foto: Flickr)

Tajemství vyplouvá na povrch. Amerika tajila jaderné testy Izraele

24. 9. 2019 | Americký časopis Foreign Рolicy tvrdí, že Izrael přesně před 40 lety, s podporou v té době přátelské jihoafrické vlády, realizoval jaderné testy v jižním Atlantiku. Rovněž uvádí, že americké zpravodajské služby o tom věděly. (Foto: Wikimedia)

Nepovedený ruský výsadek bojových vozidel je proměnil v hromadu šrotu

24. 9. 2019 | Objevily se záběry pádu ruských obojživelných obrněných vozidel určených pro přepravu menší skupiny výsadkářů (BMD) u Orenburgu během cvičeni Center 2019. (Foto: Youtube)

Medveděv se vysmál výroku amerického generála, že vyřadí obranu Kaliningradu

23. 9. 2019 | Ruský premiér Dmitrij Medvedev kritizoval v piatok vyhlásenie veliteľa Letectva Spojených štátov v Európe (USAFE) o plánoch na “prelomenie” protivzdušnej obrany v ruskej Kaliningradskej oblasti. Washingtonu odporučil, aby sa radšej zaoberal vlastnými systémami protivzdušnej obrany po “fiasku” v Saudskej Arábii. (Foto: Imflip)

Zelení navrhli zákaz červeného masa pro děti. Další krok ekologického šílenství?

23. 9. 2019 | Dánská „zelená“ strana Alternativa pracuje na tom, aby z menu škol, školek a pečovatelských center v Kodani ubylo červené maso. Kam až to dojde, ptají se české osobnosti. (Foto: Flickr)

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
10:15:19 | 24.09.2019

RealClearDefense o americké „hyperzvukové“ bezmoci před Ruskem!

RealClearDefense o americké „hyperzvukové“ bezmoci před Ruskem!

24. 9. 2019 | Spojené státy dosud nemají protiraketový obranný systém, který by mohl odrazit ruské hyperzvukové zbraně.

Les Echos: „Dvě minuty do půlnoci“ - svět na pokraji jaderné krize!

Les Echos: „Dvě minuty do půlnoci“ - svět na pokraji jaderné krize!

24. 9. 2019 | Spojené státy a Rusko ruší řadu smluv, které po mnoho let bránily šíření zbraní – a nyní, podle Les Echos, nebezpečí jaderné krize opět vzrostlo, a to nejen mezi oběma zeměmi.

Kurz: Zachráněné ze Středomoří musíme vracet do země původu

Kurz: Zachráněné ze Středomoří musíme vracet do země původu

24. 9. 2019 | Znovuotevřené přístavy v Itálii a otevřené hranice přitahují stále více tzv. „uprchlíků“, z nichž někteří využívají „námořní záchranu“ jako lístek na nelegální přistěhovalectví do Evropy, další migranti dávají přednost balkánské cestě.

Jan Schneider: Chvála smějících se bestií

Jan Schneider: Chvála smějících se bestií

24. 9. 2019 | V posledních třiceti letech se odehrálo mnoho událostí, které zasáhly do tehdy zformovaných společenských skupin, a postupně je nabořily, rozložily, přeskupily a pozměnily. Téměř by se dalo říci, že „všechno je jinak“, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jan Schneider.

Koněv –  přízrak z pozapomenuté minulosti

Koněv – přízrak z pozapomenuté minulosti

24. 9. 2019 | Některé věci i situace na první pohled nevypadají zrovna jako něco, co by nám mohlo být k užitku. Je to někdy ale jen zdání. Mohou  být a  také jsou pro mnohé z nás prospěšné, jenže trochu jinak. Patří k nim i nekončící dění kolem pomníku I. S. Koněva.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
10:15:19 | 24.09.2019

Česko přišlo o vysocepostaveného důstojníka vojenské rozvědky. Zemřel při autonehodě

Česko přišlo o vysocepostaveného důstojníka vojenské rozvědky. Zemřel při autonehodě

24. 9. 2019 | V sobotu u Špindlerova Mlýna v Krkonoších došlo k tragické srážce vozu Ford Mustang se Škodou Rapid. Nehodu nepřežil 49letý řidič rapidu. Vojenské zpravodajství později oznámilo, že se jedná o jednoho ze zástupců jejich ředitele, brigádního generála Milana Jakubů.

Přelidněná Praha? Ředitelka oboru turismu z MMR ČR poukázala na jiný významnější problém

Přelidněná Praha? Ředitelka oboru turismu z MMR ČR poukázala na jiný významnější problém

24. 9. 2019 | Před dvěma týdny Petrohrad hostil 23. zasedání Valného shromáždění Světové organizace cestovního ruchu. Nechyběla na něm ani delegace z České republiky, která byla zastoupena paní JUDr. Renatou Královou z oboru cestovního ruchu z Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) ČR.

„Všechno bude lepší než tato SMĚRrácká havěť.“ Co slyšel autor Sputniku na protestech Za slušné Slovensko

„Všechno bude lepší než tato SMĚRrácká havěť.“ Co slyšel autor Sputniku na protestech Za slušné Slovensko

24. 9. 2019 | Na páteční mítink hnutí Za slušné Slovensko přišlo podstatně méně lidí, než tomu bylo v minulosti. Loni protesty vylákaly do ulic desítky tisíc lidí, tentokrát se ale na bratislavském Náměstí svobody sešlo jen kolem dvou tisíc nespokojených občanů. V proslovech řečníků byl zahrnut zejména motiv nadcházejících parlamentních voleb.

Video: Ruská obrněná vozidla se zřítila z letadla a je z nich hromada šrotu

Video: Ruská obrněná vozidla se zřítila z letadla a je z nich hromada šrotu

24. 9. 2019 | Objevily se záběry pádu ruských obojživelných obrněných vozidel určených pro přepravu menší skupiny výsadkářů (BMD) u Orenburgu během cvičeni Center 2019.

Vědci odhalili hlavní nebezpečí pro lidské zdraví

Vědci odhalili hlavní nebezpečí pro lidské zdraví

24. 9. 2019 | Změny klimatu se negativně projeví na zdraví všech lidí, zvýší riziko sezónní alergie, nemocí srdce a plic. Informuje o tom Science Alert.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
10:15:22 | 24.09.2019

Poslední tečka

Pane Polčáku, ve čtvrtek v reakci na předcházející prohlášení prezidenta Zemana, že v případě zrušení usnesení městského sátního zastupitelství o zastavení trestního stíhání premiéra Babiše nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem, by on, prezident, vyhlásil pro obviněného premiéra abolici (zrušení trestního stíhání), jste napsal na twitteru toto: „Doufám, že nejvyšší státní zástupce rozhodne o zrušení usnesení městského státního zastupitelství až v samém závěru lhůty. Můžeme si jen přát, že s ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
10:15:19 | 24.09.2019

Británie: Labouristická strana na kongresu rozhodla, že se vzdává role opozice

24. 9. 2019 | Okamžik, kdy Labouristická strana spáchala volební sebevraždu: The actual moment @UKLabour committed electoral suicide.#stopbrexit #RevokeA50 #SaveDemocracy pic.twitter.com/q0epcEuiFE— Simon Gosden. Esq. #fbpe (@g_gosden) September 23, 2019 Absolutní manipulace na výročním kongresu Labouristické strany. Delegáti hlasovali, aby strana podpořila setrvání Británie v EU.Předsedkyně oznámila, že tato rezoluce byla hlasováním schválena.Pak jí generální tajemnice "opravila".Řádné hlasování kartami ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
10:15:19 | 24.09.2019

Úterý 24.9.2019
Ústecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.