ÚstínadLabemDnes.cz
ÚstínadLabemDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Genocidní politika „zlaté miliardy“ pokračuje

20. 5. 2019 | Řízená masová (,,legální" i ,,nelegální") migrace je pouze součástí většího směřování globální politiky, pro které se vžil pojem "zlatá miliarda".

Američané mohou náhodně sestřelit komerční let. Toto prohlášení vyděsilo českého analytika

20. 5. 2019 | Američtí diplomaté v Kuvajtu a SAE v sobotu varovali, že komerční lety nad Perským zálivem mohou být náhodně sestřeleny, a to v důsledku „nesprávné identifikace“. (Foto: Wikimedia)

Trump vzkazuje Teheránu: Pokud chcete válčit, bude to váš konec

20. 5. 2019 | V neděli americký prezident Donald Trump pohrozil Teheránu, že vojenský konflikt se Spojenými státy bude znamenat pro Írán konec. Stalo se to poté, co v blízkosti amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadlo několik raket.

Putin varoval svět před přicházející technologií, která bude hrozivější než jaderná zbraň

21. 10. 2017 | Ruský prezident Vladimir Putin se domnívá, že v nejbližší budoucnosti genetické programování lidí podle předepsaných charakteristik se stane skutečností, a to bude možná hrozivější než jaderná zbraň. O tom ruská hlava státu hovořila na setkání s účastníky Světového festivalu mládeže a studentstva. Podle Putina genetické inženýrství přinese nebývalé výsledky v oblasti farmakologie a změn lidského genomu. ...

V arabské poušti objevili záhadné „kamenné brány“. Vědci si neví rady

23. 10. 2017 | Vědci v Saúdské Arábii objevili několik stovek „kamenných bran“ neznámého předurčení, uvádí časopis Newsweek. Objekty leží na území pouštních lávových polí na plošině Harrat Chaibar. Do dnes bylo nalezeno asi 400 staveb oblého a pravoúhlého tvaru. Délka nejmenší kamenné struktury je 13 metrů a nejdelší měří 518 metrů.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
06:15:59 | 21.05.2019

Maduro navrhl uspořádat předčasné parlamentní volby

Maduro navrhl uspořádat předčasné parlamentní volby

21. 5. 2019 | Venezuelský prezident Nicolás Maduro navrhl koncem roku 2020 konání předčasných voleb do parlamentu kontrolovaných opozicí.

WP: Za protiamerické nálady může Trumpova politika!

WP: Za protiamerické nálady může Trumpova politika!

21. 5. 2019 | Od okamžiku, kdy Donald Trump nastoupil do funkce amerického prezidenta, důvěra ve Washington v mnoha zemích světa poklesla - a některé z nich již demonstrovaly otevřeně protiamerické postoje.

Odborníci: Ruské společnosti začaly odmítat evropské strojní vybavení!

Odborníci: Ruské společnosti začaly odmítat evropské strojní vybavení!

21. 5. 2019 | To, co se u evropských výrobců zatím jevilo druhotným rizikem sankcí, kdy dosud nejvíce trpěli výrobci a exportéři potravin, se přenáší i na zapadoevropskou strojní výrobu a export do Ruska.

Poprask v České televizi. Kdo zařadil do vysílání film Tři dny Kondora?

Poprask v České televizi. Kdo zařadil do vysílání film Tři dny Kondora?

21. 5. 2019 | "Který provokatér rozhodl zrovna v těchto dnech zařadit americký filmový špionážně-kriminální thriller z roku 1975 Tři dny Kondora do vysílání České televize?" Tak nějak řval muž drobné postavy, kterému v českých televizích říkají cenzor a Bůh ví, kdo jej za to platí. 

Gabbardová: Proti válce s Íránem, bude ta v Iráku „pouhou maličkostí

Gabbardová: Proti válce s Íránem, bude ta v Iráku „pouhou maličkostí"!

21. 5. 2019 | Politika současné administrativy USA je plná války s Íránem a tato válka bude stát Američany víc než kterákoliv jiná v historii, věří americká prezidentská kandidátka, demokratická kongresmanka Tulsi Gabbardová.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
06:15:59 | 21.05.2019

Média informovala o sexuálním skandálu na americké ponorce

Média informovala o sexuálním skandálu na americké ponorce

21. 5. 2019 | Americký portál Military.com, který se věnuje vojenské tématice, odhalil podrobnosti sexuálního skandálu, k němuž došlo na ponorce amerického námořnictva USS Florida.

Ukrtransnafta pozastavila tranzit ropy prostřednictvím Družby do Evropské unie

Ukrtransnafta pozastavila tranzit ropy prostřednictvím Družby do Evropské unie

20. 5. 2019 | Společnost Ukrtransnafta opět pozastavila tranzit ropy ropovodem Družba do Evropské unie, uvedli v tiskové službě společnosti. Stalo se tak po zprávách maďarské MOL o technických problémech z jejich strany.

„Černé zlato“ z Íránu. Lahůdka pro světový trh s ropou?

„Černé zlato“ z Íránu. Lahůdka pro světový trh s ropou?

20. 5. 2019 | Těžba ropy v Íránu může poklesnout následkem amerických sankcí na minimum od 80. let, kdy produkce ropy v zemi utrpěla následkem války s Irákem, píše ve své květnové zprávě Mezinárodní energetická agentura (IEA). Tvrdí, že v dubnu tohoto roku se těžba íránské ropy snížila o 130 tisíc barelů denně, to znamená na 2,61 milionu barelů.

„Netrestají ty správné.“ V rakouském parlamentu přiznali bezvýslednost protiruských sankcí

„Netrestají ty správné.“ V rakouském parlamentu přiznali bezvýslednost protiruských sankcí

20. 5. 2019 | Sankce proti Rusku nemají žádaný výsledek a způsobují velké škody Evropě. Prohlásila to poslankyně rakouské Národní rady Angelika Winzigová v rozhovoru pro Kurier.

Lékaři vysvětlili, jak se zbavit celulitidy

Lékaři vysvětlili, jak se zbavit celulitidy

20. 5. 2019 | Snížení množství konzumovaných sacharidů, sport a masáže se speciálním krémem vám pomohou zbavit se celulitidy, odpověděli odborníci na dotaz Sputnika.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
06:16:02 | 21.05.2019

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

Jsem teď zase v Kanadě. A pocitové rozdíly, které zažívám, jsou nepřehlédnutelné. Na začátku musím říct, že Kanada je postižena veškerým možným terorem menšin, jak to známe z Evropy. Kanada se dusí pod nenávistnou všezničující ideologií politické korektnosti, genderismu, militantního feminismu, hlouposti a omezenosti. Na úřadech a ve státních institucích se za přepážkami vyskytují barevní v naprosto disproporčním množství, takže každé jednání s úřady je zdlouhavé a nepříjemné. LGBT komunita je v ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
06:15:56 | 21.05.2019

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Atentát z dílny tajných služeb: V Rakousku první výstřely opravdové války. Kauza Strache odhaluje víc, než by její autoři chtěli. Druhý plán celé provokace. Testují si nás. Otestujme si je: Hoďme to Okamurovi!

20. 5. 2019 | konstatuje, že provokace tajných služeb v Rakousku má dalekosáhlý význam pro celý bruselský protektorát a snaží se vysvětlit, že pokud pochopíme, oč jde, v sobotu a v neděli můžeme dát „čučkařům“ v EU docela pěkný direkt

Zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz | Další zprávy »
06:15:59 | 21.05.2019

Úterý 21.5.2019
Ústecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.