ÚstínadLabemDnes.cz
ÚstínadLabemDnes.cz » Zpravodajství » Zprávy

Novou Dívkou roku 2023 je patnáctiletá Beáta Brádková z Budyně nad Ohří

01.09.2023
33. ročník soutěže Dívka roku 2023 se uskutečnil v pondělí 28. srpna 2023 v Divadle pod Palmovkou. Finálový večer proběhl v tématickém duchu "Vodní svět"
Dívka roku 2023 Beáta Brádková | Foto: Jaroslav Hauer
Slavnostní galavečer nemohl moderovat nikdo jiný než David Gránský a Robert Urban. Spolek Dívka spolupracuje jedenáctým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek.

V letošním roce Spolek Dívka představila dojemný příběh dvacetileté Kateřiny Kružíkové, která má Ewingův sarkom. Její příběh je zde: https://divkaroku.cz/divka-roku-pomaha/ Ředitelka soutěže Dívka roku Kristýna Sklenářová předala Kateřině šek v hodnotě 155.008 Kč, který se skládá z daru od iniciativy Děti dětem pana Rostislava Vaňka, z daru od Vali angel, která uspořádala benefiční koncert pro Katku a z finančních příspěvků od veřejnosti na transparentní účet společně s výtěžkem ze vstupného na finále soutěže Dívka roku 2023.

Finalistky soutěžily ve čtyřech disciplínách: rozhovor s moderátorem, volná disciplína, přehlídka s DJ Theresia a pohybová disciplína, a mohly získat 5 vedlejších titulů a tři hlavní. Titul Dívka roku talent 2023 získala Marie Matějčková, díky velkému progresu během soutěže, a jako fototalent si ji vybrala i fotografka Lucie Baldé.
Dála: Dívka roku social media 2023 Tereza Janková z Trutnova, Dívka roku exkluzivní vizitky 2023 Karolína Jelínková z Hnojníka.
Na třetí příčce se umístila šestnáctiletá Veronika Hubatková z Prahy, která zaujala svojí volnou disciplínou. Druhé místo obsadila též šestnáctiletá Klára Pazderová z Olomouce.
Dívkou roku 2023 se stala patnáctiletá Beáta Brádková z Budyně n. Ohří.

Vítězky Dívky roku 2023 získaly hodnotné ceny, ale tou nejzajímavější je už po několik let korunka od firmy VR Glass Design, která je vyrobena z recyklovaného skla.

"Design korunky pro letošní ročník Dívky roku vychází opět z tématu, kterým je Vodní svět. Je téměř celá ze skla, použito bylo sklo Spectrum Glass Blue v kombinaci s Tiffany technikou. Korunka byla dozdobena broušenými krystalky po celém jejím obvodu," popsal výrobu korunky pro vítězku Roman Váha, VR Glass Design.

Během finále zazpívala Jitka Boho, Vali Angel, Vojtěch Drahokoupil a Láďa Křížek.

V porotě také usedli: patronka soutěže Iveta Vítová s dcerou Anetkou, fotbalista Mojmír Chytil, Marek Peksa, Julián Záhorovský, Braňo Polák.

Autor: Kristýna Sklenářová
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na X

Další články z rubriky Zprávy

V Ústeckém kraji začíná soutěž o nejlepší inovační firmy roku 2024

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) spolu s Ústeckým krajem vyhlašuje 7. ročník soutěže Inovační firma Ústeckého kraje za uplynulý rok. Tato soutěž, která si klade za cíl ocenit nejvýznamnější inovace výrobků, služeb, technologií či procesů ...

Ústecké školy a učitelé excelují v národní soutěži digitálních kompetencí

Školy a učitelé z Ústeckého kraje zazářili v Národní soutěži škol v digitálních kompetencích 2024. Jejich úspěchy potvrzují vysokou úroveň digitálního ...

Den pěstounství Ústeckého kraje se bude letos konat na Střeleckém ostrově v Litoměřicích

Na Městském úřadu v Litoměřicích se minulý týden konalo jednání Pracovní skupiny pro propagaci pěstounské péče Ústeckého kraje. Pracovní setkání bylo ...

Ústecký kraj hostil setkání RIS3 týmů, hlavním tématem byla internacionalizace

Inovační centrum Ústeckého kraje hostilo inovační týmy z celé republiky. Cílem setkání RIS3 týmů bylo posílit spolupráci mezi regionálními inovačními ...

Povodí Ohře: Opevňujeme koryto řeky Bystřice

U Dubí na Teplicku opravujeme 720 metrů dlouhý úsek vodního toku Bystřice. Aktuálně zde probíhá pokládka dna, dozdívání levobřežní zdi koryta, betonáž ...

Čtvrtek 20.6.2024
Ústecký kraj
Další regiony »


Nastavení cookies | GDPR | O nás, kontakty | Přidat firmu | O regionu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2024 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes