ÚstínadLabemDnes.cz
ÚstínadLabemDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

X. REPREZENTAČNÍ PLES UJEP 2017 - Ústí nad Labem

Kdy:
Pátek 03.03.2017 od 20:00 hod
Kde:
Dům kultury, Ústí nad Labem
Pořadatel:
Sdílet:

Letošní ročník se oproti minulým zásadně liší tím, že se jedná o desátý, tedy jubilejní. Jak již bylo avizováno, tematem letošního univerzitního plesu je ZIMNÍ BÁL.
Program je jako každý rok rozdělen do několika prostorů. Na hlavním sále Vás bude po celou dobu večera bavit Big Band BONIT a po půlnoci se DJského pultu chopí speciální host večera Dominik Feri. V restauraci se můžete těšit na bohatý hudební program zprostředkovaný mimo jiné katedrou hudební výchovy PF UJEP. Nevynechali jsme ani již tradiční diskotéku v K-Klubu, kde Vás bude svým hudebním umem bavit DJ FeFe.

Čeká Vás i mnoho doprovodného programu. Výstava tematických výtvorů žáků ústeckých základních škol. Dále vystoupení známé ústecké taneční skupiny FREEDOM, která si pro Vás jako v roce loňském přichystala tematické vystoupení. Další bohatý doprovodný program zajišťuje Cirkus trochu jinak, jistě bude na co se dívat ! V rámci doprovodného programu vystoupí i Vox Luminas, jediná dívčí skupina v ČR zaměřená na ohnivé a světelné žonglování.
Samozřejmostí bude i soutěž o hodnotné ceny. Prodej lístků bude probíhat od prvního únorového týdne prostřednictvím online rezervačního systému.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí34,799098968506