ÚstínadLabemDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Kam za fotbalem? Prodloužený víkend odstartuje už ve čtvrtek večer

28. 3. 2024 | Dva sváteční dny prodlužují tradiční fotbalový víkend. Ten odstartuje už ve čtvrtek v 19 hodin duelem v krajském přeboru mezi mládeží ústecké Army a rezervou Mostu.

28. 3. 2024 | Heřmanov na jaře zatím neprohrál, tentokráte přivezl tři body z Trmic, kde vyhrál 5:4. K utkání přitom měl prakticky jedenáct hráčů.

Mojžíř a penalty: Přišli jsme kvůli nim o sedm jarních bodů, lituje Miltner

28. 3. 2024 | Pokutové kopy letos Mojžíři opravdu nepřejí. Bez bodu skončili také fotbalisté Libouchce, kteří prohráli gólem z 90. minuty jedenáctibrankovou přestřelku v Rumburku.

28. 3. 2024 | Fotbalisté Neštěmic si smlsli na Modlanech, kterým nasázeli šest branek. Dvě z nich dala i nová posila Českého lva Jonáš Jiránek.

27. 3. 2024 | Pardubická série končí, ústecká pokračuje. Severočeši doma skolili neoblíbeného protivníka, s nímž v posledních letech dvakrát vypadli 3:4 na zápasy v play-off, jednoznačně 99:83 a pojistili si nejhůř třetí místo po dlouhodobé části, což je historický úspěch klubu. Naopak Beksa bude muset ještě hodně bojovat o to, aby mohla čtvrtfinále play-off začínat v domácím prostředí.

Euforie neměla konce. Litvínov slavil do noci, hrdinové museli znovu na led

27. 3. 2024 | Erupce lidských emocí se v úterý rozhostila na litvínovském zimním stadionu nebývalým způsobem. Zatímco domácí fanoušci zažívali po devíti letech euforické stavy vyvolané postupem do semifinále nejvyšší hokejové soutěže, brněnští příznivci měli oči pro pláč. Kometa v Litvínově zhasla 1:4, o medaile si nezahraje popáté v řadě. Podívejte se, jak se na severu Čech juchalo na ledě i v hledišti.

Češi otáčeli vývoj i na Letné. Výhru nad Arménií zařídil střídající Chorý

26. 3. 2024 | Druhý zápas fotbalové reprezentace pod vedením kouče Ivana Haška, druhý obrat. Češi v Praze na Letné proti Arménii brzy ztráceli, těsně před přestávkou ale srovnal hlavou Ladislav Krejčí a ve druhé půli vyšla trenérovi velmi dobře střídání. Debutant Matěj Jurásek svým centrem připravil pozici pro Tomáše Chorého, který dvanáct minut před koncem základní hrací doby stanovil konečné skóre na 2:1.

26. 3. 2024 | Tři odehrané jarní zápasy, šest bodů. Brná má na čele tabulky krajského přeboru stále náskok, druzí mladíci z Ústí nad Labem díky vítězné sérii, v níž je i podzimní dohrávka, ztrácejí jen čtyři body. „Start do jara není optimální," přiznává sportovní manažer SK Brná Martin Vrtiška.

Devět výher v řadě! Elba je nezastavitelná, uspěla i na Kladně

25. 3. 2024 | Hokejbalisté ústecké Elby jsou nezastavitelní! Na jaře jsou zatím jako jediní stoprocentní a celkově si připsali už devátou extraligovou výhru v řadě. Naposledy ve šlágru třetího se čtvrtým zdolali Kladno na jeho hřišti 3:0.

OBRAZEM: Podpisy fanouškům a výborná nálada. Sledovali jste výhru Army?

23. 3. 2024 | Ústečtí fotbalisté potěšili v pátek večer více než sedm stovek fanoušků další výhrou. Po utkání pak přidali nejen tradiční děkovačku, ale i podpisy na dresy či čepice. Byli jste u toho?

06:13:15 | 29.03.2024