ÚstínadLabemDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu
+ Přidat zprávu
Sportovní zprávy z regionu

Jsem nervózní. Chci, aby byl Adam mistr, říká manželka Lacka. Rady mu nedává

23. 9. 2017 | Le Mans (Od zpravodaje Deníku) – Pokaždé, když po závodě vyskočí z tahače, obejme a políbí manželku. Český trucker Adam Lacko z Buggyry kočuje po Evropě společně se svojí ženou Kateřinou a čtyřletým synem Nicolasem.

22. 9. 2017 | Ústí nad Labem - Hodně bojovný duel mezi Ústím nad Labem a Varnsdorfem vítěze nenašel. V závěru padly dvě červené karty.

Vítězem advokátního tenisového turnaje se stal smíšený pár Vejlupek, Trejbalová

22. 9. 2017 | Ústecko - V areálu tenisového oddílu TJ Jiskra Velké Březno uskutečnil třetí ročník regionálního stavovského tenisového turnaje „O pohár spravedlnosti“.

Ve Francii se chystá korunovace. Lacko odjel do Le Mans pro evropský titul

22. 9. 2017 | Le Mans (Od zpravodaje Deníku) – Cestou na předposlední podnik sezony se Adam Lacko zastavil v Disneylandu, kde dováděl s rodinou.

Přestanov po neskutečném obratu skolil lídra, do čela jde Chlumec, Trmice padly

21. 9. 2017 | Ústecký kraj - Přestanov v deseti stáhl dvoubrankové manko proti Děčínu, ten v čele tabulky vystřídali Chlumečtí. Trmice jsou za polovinou venkovní šňůry zápasů, ve Šluknově ale prohrály.

Chabařovice poprvé vyhrály! Slaví i Chuderov

21. 9. 2017 | Ústí n. L. - Fotbalisté Chabařovic poprvé v 1. B třídě zvítězili! V derby slaví i Chuderovští.

Fotbalistky Army vezou senzační výhru z Prahy

20. 9. 2017 | Praha - Hráčky FK Ústí nad Labem zvítězily v přestřelce ve 3. kole ženské ČFL v Praze 4:3.

Libouchec na lídra nestačil, Jiskra dál hasne

20. 9. 2017 | Lovosice, Proboštov - Fotbalisté Libouchce na lídra tabulky nevyzráli, dál se v 1. A třídě trápí Jiskra, která čeká na první bod.

Střekov srazil Mojžíř, stíhá vedoucí Lovosice

20. 9. 2017 | Střekov - V derby dvou ústeckých týmů z popředí tabulky 1. A třídy slaví Střekov.

Patnáct let čekání. Bertholdová chce konečně zažít postup na šampionát

20. 9. 2017 | Ústí n. L. – O progresu ženského fotbalu v Česku by mohla přednášet. Chomutovská rodačka Petra Bertholdová je stálicí reprezentace a ve 32 letech patří mezi tuzemské legendy.

Zdroj: ustecky.denik.cz | Další zprávy »
18:13:43 | 23.09.2017

SDO: Litvínovští po dobrém výkonu podlehli v derby Pirátům 4:6

23. 9. 2017 | Martin Stříbrný - L i t v í n o v - Starší dorostenci Litvínova přivítali na ZS Ivana Hlinky chomutovské Piráty. V utkání předváděli Chemici velmi kvalitní hokej, svého soupeře dokonce vysoko přestříleli, ovšem i druhé derby v sezoně patří po divokém vítězství 6:4 Pirátům.

MDO: Suverénní Plzeň připravila Litvínovu první porážku v sezoně

23. 9. 2017 | Martin Stříbrný - P l z e ň - Na led plzeňských Indiánů zavítali mladší dorostenci Litvínova, kteří v nové sezoně ještě nepoznali chuť porážky. V utkání ovšem domácí Plzeň na ledě dominovala, když přestřílela Chemiky v poměru 53:20 a po závěrečné siréně se mohla radovat ze tří bodů a vysokého vítězství 7:0.

Bude se dařit ve Slezsku?

23. 9. 2017 | Redakce - Zapomenout na závěr zápasu ve Zlíně, oklepat se ze smolné porážky a zkusit to v Třinci. Nic jiného nezbývá žlutočerným barvám před sobotním zápasem 7. kola.

SDO: Litvínov nestačil na rozjeté Indiány a prohrál 1:8

22. 9. 2017 | Martin Stříbrný - L i t v í n o v - Těžkého soupeře přivítali na domácím ledě starší dorostenci Litvínova, když hostili rozjeté plzeňské Indiány. Ti sice zaspali první třetinu, od druhé už na ledě ale skórovali pouze oni a po závěrečné siréně se mohli radovat z vysokého vítězství 8:1. O jedinou branku Litvínova se v první minutě utkání postaral Dan Bartoš.

Ve Zlíně rozhodla poslední minuta

22. 9. 2017 | Redakce, foto: J. Jindra - Tohle se stát nemělo - v závěru zápasu ve Zlíně Lukeš vyrovnal, ale v poslední minutě tým po gólu z brankoviště o bodový zisk přišel. Litvínov tak na Čajkově stadiónu prohrál po patnácté za sebou.

Zdroj: hokej-litvinov.cz | Další zprávy »
18:13:45 | 23.09.2017

Slovan míří na Kladno, to vede WSM Ligu

Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Ústecké hokejisty čeká další zápas. Po dvou domácích duelech maji před sebou utkání na ledě soupeře. Slovan cestuje do nedalekého Kladna, které vévodí tabulce WSM Ligy. Severočeské hokejisty nečeká vůbec nic snadného. Utkání startuje v sobotu 23.9. v 16:00 hod. Sledovat jej můžete na onlajnech.

Soutěž a získej fotografii a podpis od svého oblíbence

Jiří Cícha - Ú s t í n/L. - Tým HC Slovan Ústí nad Labem vyhlašuje novou soutěž, která je určená všem fanouškům žlutomodrých při domácích zápasech. O co půjde?

Před zápasem bychom byli s bodem spokojení, říká Růžička

Anna Kuželová - Ú s t í n/L. - Dlouho držel svůj tým v naději na dobrý výsledek. Karlovy Vary vyslaly na dvacetiletého Jana Růžičku téměř čtyřicet střel. Během prvních dvou třetin inkasoval pouze jeden gól při vlastním oslabení po dobré teči hostujícího hráče. Růžičkovi spoluhráči se mu za to odvděčili ve třetí třetině dvěma brankami během minuty a půl. Slovan však obrat nedokázal udržet a padl s Karlovými Vary v prodloužení 2:3. ...

Známe výherce soutěže ´´Karavanem za Slovanem´´

Jiří Cícha - Ú s t í n/L. - Před startem souteže WSM Ligy jsme informali o tom, že pokud si zakoupíte pernamentní vstupenku, tak se automaticky dostáváte do slosování do soutěže. Výhrou je cesta autokaravanem (cestovat můžete Vy + parta Vašich dalších tří kamarádů) na venkovní utkání Slovanu. Autokaravan bude výhercům přistaven s řidičem, plnou nádrží a plným barem!

Starší dorost je zatím stoprocentní, Mostu nasázel osm gólů

Jana Drbalová - Most - Na druhý ostrý zápas zavítali hokejisté staršího dorostu na led Mostu. Ani v dalším střetnutí nebyla nouze o branky, Slovan se trefil celkem osmkrát. Svůj premiérový hattrick si připsal Marek Veselý a ústečtí dorostenci tak mají před duelem v Děčíně stoprocentní bilanci.

Zdroj: hcusti.cz | Další zprávy »

Kam v neděli 30. července 2017 za sportem? Třeba na fotbal ...

30. 7. 2017 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Třeba vyhrají fotbalisté Slavie ligu s 90 body a s celkovým skorem 30:0?

30. 7. 2017 | Kdo přišel později do hlediště pražského Edenu nebo k televizní obrazovce, tak neviděl žádnou branku v úvodním utkání fotbalistů Slavie Praha v domácím prostředí svého svatostánku v Edenu.