ÚstínadLabemDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu
+ Přidat zprávu
Sportovní zprávy z regionu

Gól těsně před koncem, Arma nestačila na Frýdek-Místek

18. 11. 2017 | Ústí n. L. - V rámci patnáctého kola Fortuna národní ligy nestačilo Ústí na Frýdek-Místek 0:1, rozhodl gól z 86. minuty.

Derby jako bod zlomu. Šlágr o krále severu je tu

18. 11. 2017 | Ústí n. L. – „Jestli máme mít překvapení na Děčín, tak to teď nemůžu prozradit,“ řekl kouč Pištěcký. Ústí řeší americkou posilu zn.: „Last minute.“

Poprvé bez gólu, Havířov loupil v Ústí

17. 11. 2017 | Slovan letos poprvé nedal ani gól. Na Havířov tak doma nestačil a padl 0:2.

Semele rozjetá Arma poslední Frýdek?

17. 11. 2017 | Ústí n. L. – Fotbalisté Ústí nad Labem zažívají pod novým trenérem Alešem Křečkem restart. Další důležité body mohou přidat už v pátek, doma proti Frýdku-Místku, jenž je poslední.

Charitativní aukce Deníku vynesla 13 tisíc

17. 11. 2017 | Severní Čechy - Velká charitativní aukce sportovní dresů a dalších předmětů, kterou společně již počtvrté uspořádali regionální Deník a futsalový oddíl FC Lokomotif Ústí, letos vynesla přesně 13 tisíc korun.

Běhá bos v kárované suknici

16. 11. 2017 | Svádov - Svádovského půlmaratonu se zúčastnil také Tomáš Zahálka, jenž běhá v kiltu a často také bos.

Pauza pomohla, teď vyzve Slovan Havířov

16. 11. 2017 | Ústí n. L. – Hokejisté Ústí v reprezentační přestávce zregenerovali a dnes večer vyjedou na domácím ledě k utkání 22. kola WSM Ligy proti Havířovu. Netradiční čtvrteční utkání startuje v 18 hodin.

Chuderov atakuje po podzimu stovku, válí i Chabařovice

15. 11. 2017 | Ústecký kraj - Fotbalisté Chuderova doma zneuctili poslední Heřmanov 15:1! Válí také Chabařovice, které vyhrály popáté v řadě, zlatý bod veze z Jiříkova Přestanov.

Pištěckého štve přístup některých hráčů: Nedaří se mi z nich dostat maximum

15. 11. 2017 | Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ – Tahle porážka ho pořádně vytočila. Trenér ústeckých basketbalistů Antonín Pištěcký musel skousnout další krach svých svěřenců, tentokrát na USK.

Černý víkend: Všechny ústecké týmy v 1. A třídě prohrály

14. 11. 2017 | Ústecký kraj - Černý víkend za sebou mají Libouchec, Mojžíř, Velké Březno a Střekov. Všichni zástupci Ústecka v 1. A třídě fotbalistů své zápasy prohráli.

Zdroj: ustecky.denik.cz | Další zprávy »
22:14:20 | 18.11.2017

SDO: Litvínov zakončil první část soutěže porážkou na ledě Indiánů

17. 11. 2017 | Jan Picka - P l z e ň - Litvínovští starší dorostenci se v posledním utkání první části soutěže představili na ledě první Plzně. V utkání si až do třetí třetiny vedli velmi dobře, ovšem v závěrečné dvacetiminutovce hned pětkrát inkasovali a po porážce 2:6 odjíždějí z Plzně s prázdnou.

MDO: Chemici jsou stále fantastičtí a už jsou v play-off

17. 11. 2017 | Martin Stříbrný - L i t í n o v - Mladší dorostenci Litvínova předvádějí stále skvělé výkony, když vyhráli čtrnácté ze šestnácti utkání a mají již zajištěnou přímou účast v play-off! V dnešním utkání si poradili na domácím ledě s kladenskými Rytíři, které po klidném průběhu utkání porazili 3:1.

JUN: Silný Zlín na chemiky nevyzrál, Litvínov si z Moravy veze dva body

17. 11. 2017 | Vladislav Kollert - Z l í n - Dvanáct bodů z patnácti možných. To je vizitka posledních pěti klání litvínovských juniorů, kteří v posledním utkání se Zlínem zvládli obrovský nápor domácích a z Moravy si odvážejí cenné dva body. Vítězný gól vstřelil v prodloužení Josef Jícha, vypíchnutí si zaslouží také skvělý výkon brankáře Orcta.

Oplatíme Dukle porážku? V neděli v půl čtvrté na hokej!

17. 11. 2017 | Redakce, foto: J. Jindra - 1:4 prohrál Litvínov na Vysočině v první čtvrtině, to byl ale v trochu jiném rozpoložení, než současném. Povede se HCVL odveta?

Verva má všechny tři body z Chomutova!

16. 11. 2017 | Redakce, foto: J. Jindra - Od 13. minuty až do konce vedl Litvínov na ledě Pirátů a tak po zásluze vyhrál. Pečeť přinesl Gerhátův oblouček při soupeřově power play, za tři góly tři body!

Zdroj: hokej-litvinov.cz | Další zprávy »
22:14:24 | 18.11.2017

Druhá třetina na ledě Motoru rozhodla

Jiří Cícha - Č e s k é B u d ě j o v i c e - Slovan v dnešním utkání zavítal na led českobudějovického Motoru, který se pohybuje v horní části tabulky. V první třetině nás soupeři přestříleli, ale z branky se radovali pouze severočeši. Druhá perioda nabídla šest branek, ale jen na straně domácích, kteří tahali celý zápas za delší konec. V následující a zároveň poslední třetině dnešního utkání Budějovice přidali ještě jednu branku a radují se tak ze zasloužené výhry - 7:1. ...

Mladší dorost nestačil na PZ Kladno

Jan Prošek - Kladno - Den po výhře nad Třemošnou hrál mladší dorost další zápas. Nastoupil na ledě PZ Kladna. Slovan na svého soupeře nestačil a prohrál 1:5. Jedinou ústeckou trefu zaznamenal Čermák.

Mladší dorost poprvé vyhrál, porazil Třemošnou

Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Mladší dorostenci dokázali poprvé v sezóně vyhrát za tři body. V domácím prostředí porazili Třemošnou 7:2. Pět branek vstřelil Kale Costa. Prosadila se také posila z Chomutova - Lukáš Koblízek, který je ročník 2004.

Slovan vyráží na českobudějovický led, dokáže Ústí Motor porazit i podruhé?

Anna Kuželová - Ú s t í n/L. - Po dvou prohrách by potřebovalo Ústí opět bodovat. V dalším utkání ho však nečeká vůbec lehký soupeř, vyjíždí totiž na led třetích Českých Budějovic, které však dokázal Slovan v prvním vzájemném utkání porazit. To se odehráno v říjnu na ústeckém ledě a Slovan vyhrál 2:0. Zda dokáže obrat Motor o body i tentokrát zjistíme v sobotu 18. 11. od 17:00 hod.

Havířovu zachytal gólman a neměli jsme štěstí, litoval porážky Daniel Vrdlovec

Martin Pešout - Ú s t í n/L. - V domácím duelu Slovan neuspěl, proti Havířovu nedal ani gól a prohrál tak 0:2. Gólově se neprosadil ani aktivní útočník Daniel Vrdlovec, který den předtím nastoupil v Litvínově v dresu Mladé Boleslavi k extraligovému utkání.

Zdroj: hcusti.cz | Další zprávy »