ÚstínadLabemDnes.cz
ÚstínadLabemDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Tvůrce látky, jíž byl otráven Skripal, sdělil, co dokazuje nevinu Ruska

20. 3. 2018 | Skutečnost, že bývalý plukovník GRU Sergej Skripal žije, dokazuje nevinu Ruska, protože ani jeden dokonce i negramotný ruský diverzant nepoužije jediného prostředku ruského původu a s ruským názvem, prohlásil v interview pro Sputnik jeden z projektantů systému chemických zbraní Novičok, k němuž přirovnávají Britové látku A234, Leonid Rink.

Raketový útok u Damašku. Zemřelo 35 lidí a 32 bylo zraněno

Raketový útok u Damašku. Zemřelo 35 lidí a 32 bylo zraněno

20. 3. 2018 | Ředitel nemocnice, ve které se ošetřují ranění po dnešním raketovém útoku, prohlásil, že počet obětí dosáhl 35 lidí. Navzdory příměří ozbrojenci vypálili rakety na damašské předměstí, uvedla syrská policie, kterou cituje státní televize.

Moskva varuje Washington před útokem proti Sýrii

20. 3. 2018 | Rusko vyzvalo Spojené státy, aby se vzdaly plánů zasadit útok proti syrským vládním silám v Damašku, prohlásil Sergej Rjabkov, když odpovídal na otázky novinářů. „Varovali jsme Spojené státy, že tyto plány musí bezpodmínečně odmítnout. Jakékoliv nelegální použití síly, jak tomu došlo téměř rok zpátky proti letecké základně Šajrát, bude znamenat akt agrese proti suverénnímu státu, jak to definuje příslušný článek Charty OSN," uvedl Rjabkov. ...

Američané si na Sýrii připravili 600 Tomahawků

Američané si na Sýrii připravili 600 Tomahawků

19. 3. 2018 | Portál Vestnik-rm.ru s odvolaním sa na zdroje z ruskej rozviedky informuje, že Američania už prichystali 600 Tomahawkov, ktoré sa chystajú vystreliť v rozpore s medzinárodným právom na ciele v Sýrii. Cieľom amerických rakiet sa majú stať letiská, pozície protivzdušnej obrany, vojenské štáby a vládne objekty aj v Damasku.

NATO se stěhuje do nového sídla za miliardu eur, které se stalo terčem konspirace, že symbolizuje nacistické SS

19. 3. 2018 | Severoatlantická aliance začíná stěhování do nového sídla, jehož cena činí přibližně 1,2 miliardy eur. Budova se nachází nedaleko staré rezidence NATO v Bruselu. V pondělí 19. března o tom informoval Deutsche Welle. Stěhování potrvá asi tři měsíce. Celkem má být přestěhováno až čtyři tisíce zaměstnanců.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
08:15:27 | 21.03.2018

Lanz: Už víme, komu patří Česká televize, budeme jim  i nadále platit?

Lanz: Už víme, komu patří Česká televize, budeme jim i nadále platit?

21. 3. 2018 | V uplynulých dnech byla značná část mediálního prostoru věnovaná hodnocení – kritice „inauguračního“ projevu „staronového“ prezidenta republiky Miloše Zemana.

Dvě desítky stromů  byly odstraněny z městských pozemků

Dvě desítky stromů byly odstraněny z městských pozemků

21. 3. 2018 | Zaměstnanci odboru životního prostředí městského úřadu ve Šternberku zkontrolovali po víkendové vichřici dřeviny na veřejných plochách, téměř dvě desítky stromů byly již odstraněny. 

Nadační fond

Nadační fond "Jičín–město pohádky" žádá město Jičín o dotaci

21. 3. 2018 | Rada města doporučila Zastupitelům schválit smlouvu o poskytnutí dotace Nadačnímu fondu Jičín – město pohádky.

Moravskoslezští hasiči-lezci jeli cvičit do Slovinska i v mrazu

Moravskoslezští hasiči-lezci jeli cvičit do Slovinska i v mrazu

21. 3. 2018 |  Zatímco početný specializovaný WASAR odřad se v sobotu večer vrátil do Ostravy z náročného a úspěšného cvičení v severní Itálii v projektu Evropské unie MODEX, již v neděli 18.3.2018 ráno se vydala na týden do Slovinska další specializovaná skupina.

Brněnský kampus ovládla o víkendu umělá inteligence

Brněnský kampus ovládla o víkendu umělá inteligence

21. 3. 2018 | Sestavit jídelníček pro člena týmu pro let do vesmíru nebo smíchat substanci tak, aby co nejdéle vytvářela kyslík k dýchání. To je část úkolů, které musela o víkendu řešit téměř padesátka středoškoláků, aby se vykoupila ze spárů umělé inteligence.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
08:15:26 | 21.03.2018

Lavrov promluvil o vlivu americké protiraketové obrany na bezpečnost Ruska

Lavrov promluvil o vlivu americké protiraketové obrany na bezpečnost Ruska

21. 3. 2018 | Plány na rozmístění globální protiraketové obrany se přímo dotýkají bezpečnosti Ruska, oznámil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov po jednání s japonským kolegou Taró Konó.

Izrael uznal, že v roce 2007 bombardováním zničil jaderný reaktor v Sýrii

Izrael uznal, že v roce 2007 bombardováním zničil jaderný reaktor v Sýrii

21. 3. 2018 | Izrael uznal, že před deseti a půl lety zničilo jeho letectvo bombardováním jaderný reaktor v Sýrii. Bylo to oznámeno ve zprávě pro tisk izraelské armády.

Jaguár se lekl gigantického mravenečníka (VIDEO)

Jaguár se lekl gigantického mravenečníka (VIDEO)

21. 3. 2018 | Přírodovědci zachytili setkání gigantického mravenečníka a jaguára, který z nepochopitelných důvodů nenapadl kořist.

Ruská zlatá horečka pokračuje, rezervy jsou stále vysoké

Ruská zlatá horečka pokračuje, rezervy jsou stále vysoké

21. 3. 2018 | Centrální banka Ruska (CBR) každoročně od března 2015 zvyšuje svůj podíl ve zlatě. Země je v současné době šestým největším držitelem zlata po Spojených státech, Německu, Itálii, Francii a Číně.

Až do křečí: 6 nejnebezpečnějších kombinací potravin a léků

Až do křečí: 6 nejnebezpečnějších kombinací potravin a léků

21. 3. 2018 | Ukazuje se, že i zdravé jídlo se může stát jedem, pokud ho okořeníme léky, píše časopis Men’s health.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
08:15:38 | 21.03.2018

USA redukují svojí přítomnost v Turecku: stažení ze Sýrie nejlepší cestou jak se dostat ze šlamastyky

Americká armáda výrazně snížila své operace z turecké letecké základny İncirlik. Předpokládá se další redukce těchto operací v návaznosti na to, jak se bude eskalovat napětí mezi dvěma spojenci v rámci NATO. Poté, co ze základny byly odveleny bojové letouny, zůstávají zde pouze letouny na doplňování paliva. Některé zprávy hovoří o tom, že Warthogs z A-10 byly přemístěny do Afghánistánu. Počet amerického personálu na základně a jejich rodinných příslušníků byl snížen. Američtí činitelé ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
08:15:26 | 21.03.2018

Mýtus zrazeného Afrinu, aneb Jak (ne)dělat aktivistickou žurnalistiku

21. 3. 2018 | Během únorové návštěvy amerického exministra zahraničí Rexe Tillersona v Ankaře obě strany opět jednoznačně potvrdily, že podporují jednotnou a nezávislou Sýrii ZDE. Turecká podpora jednotné Sýrie je kromě toho spolu s podporou boje proti Asadovi naprosto klíčová pro udržení loajality syrských opozičních uskupení republikánské a nacionalistické orientace. Když tedy Markéta Kutilová tvrdí, že kvůli Turecku už "Sýrie neexistuje" ZDE, podsouvá ve svém démonizačním textu čtenářům první zásadní nepr ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
08:15:26 | 21.03.2018

Středa 21.3.2018
Ústecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.